Relax zóna na vaší akci
s mechovou kavárnou

Plánujete svatbu nebo společenskou akci na netradičním místě venku? Doplňte ji o mechovou relax zónu se speciálními drinky, slanými i sladkými tapas, dortíky, vínem, pivem či výběrovou filtrovanou kávu nebo espresso nápoji. Přivezeme k vám celou mechovou kavárnu s personálem, vybavením i střechou! A zařídíme za vás vše, co bude potřeba.

Vizualizace mechové kavárny venku - připravujeme pro sezonu 2024
Vizualizace mechové kavárny venku - připravujeme pro sezonu 2024

Naše baristky a barmanky připraví vašim hostům výběrovou kávu, víno, speciální zelené (i jiné) míchané drinky a limonády, načepují pivo, naservírují dortíky a nabídnou tapas tácky (plné výborných sýrů, uzenin, ovoce apod.) - Výběr občerstvení, ale i dekorací a dalších podmínek je na vás. Společně dotáhneme akci k naprosté spokojenosti vás i vašich hostů.

Prostor můžete využít jako efektní relax zónu pro své hosty, které před barem potěší lehátkové nebo stylové posezení s dřevěnými bedýnkami na odkládání občerstvení nebo dekami a polštáři pro piknikový odpočinek.

Jak může akce probíhat

> Přistavíme mobilní mechovou kavárnu (bar stan, posezení stan, sezení) na určené místo včetně vybavení a inventáře (klasické i jednorázové dle domluvy) - nutnou podmínkou je na místě pouze elektrická přípojka a toalety

> Připravíme catering na míru (nabídka za barem, ale i rautový catering)

> Připravíme vašim hostům nápoje dle zadání

> Zajistíme obsluhu a hladký chod akce

> Přistavení kavárny vč. personálu a vybavení od 17 000 Kč bez DPH 

> Po celé ČR

Poptejte nezávazně termín

Máte-li zájem o opravdu originální catering na čerstvém vzduchu, neváhejte nás kontaktovat s Vaší představou na e-mail: info@woodilo.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.