REZERVUJTE SI CELOU MECHOVOU KAVÁRNU

Naše kapacita je 25 míst k sezení. Pronájem v případě obsazení 10-25 osobami je zdarma a to i mimo naši otevírací dobu (po domluvě a odsouhlasení termínu). 

Stanovena je jen minimální útrata, která se odvíjí od času, který u nás plánujete strávit. K dispozici vám bude náš profesionální personál a na objednávku vám přichystáme catering. Případně si více občerstvení můžete doobjednat až na místě z našeho standardního menu.

Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou termínu vaší akce na info@woodilo.cz nebo přes kontaktní formulář níže.

Rádi také připravíme catering pro akci pořádanou mimo WOODILO Café.

Co u nás můžete mj. podniknout?

Menší teambuildingy, oslavy, vánoční večírky, workshopy 

Rezervujte si celou kavárnu. Naše kapacita je 25 míst na sezení. K dispozici je (na vyžádání) televize, pro přenos vlastních prezentací nebo videí, reproduktor s mikrofonem pro vlastní hudební zážitek či hry. Užijete si zábavu v mechové kavárně s obsluhou a dopředu domluveným cateringem nebo s výběrem na místě ze standardního menu.

Soukromá degustace vín Thaya

Na kvalitní soukromé vinařství Thaya nedáme dopustit. Zažijte úžasnou degustaci s naším občerstvením a odbornou prezentací přímo od someliérů z vinařství jako byste se na chvíli přenesli přímo do sklípku. Možnost našeho občerstvení na objednávku předem nebo pouze s víny a možností vybírat ze standardního menu na místě. Domluvte si s námi termín.

Soukromá degustace rumů

Hned několik možností na výběr. Ochutnejte prémiové rumy a užijte si večer plný zábavy.  Možnost našeho občerstvení na objednávku předem nebo pouze s rumy a možností vybírat ze standardního menu na místě. Poptejte svůj termín akce.

Dámská jízda s beauty procedurami

Kromě občerstvení vám rádi zajistíme také třeba kosmetický večer, kdy pozveme na vaši akci profesionály z oblasti péče o nehty nebo pleť. Začněte večer s líčením a relaxací u vína. Napište si o svůj termín akce.

Sushi večer

Milujete sushi? Užijte si skvělý večer plný ochutnávek a japonského pití. 

Soukromý kvízový večer nebo akce s moderátorem

Kromě občerstvení vám rádi zajistíme také moderování a organizaci vaší akce. Může jít například o kvízový večer nebo soutěže. V záloze máme hned několik variant, neváhejte si s námi domluvit průběh večera podle svého gusta. Už znáte termín?

Ukázka našich tapas

Ukázka dezertů

TIP: Hodila by se vám pomoc s kompletní organizací akce? 
S pořádáním akcí a marketingem máme bohaté zkušenosti. Rádi vám zpracujeme harmonogram, připravíme grafické podklady, podpůrný marketing a samotnou akci i zkoordinujeme. Ať už u nás nebo jinde. V případě zájmu neváhejte s rezervací termínu poptat také kalkulaci organizace a časový prostor našeho koordinátora.

Rezervace termínu ve WOODILO Café