Hledáme Baristu/baristku a obsluhu showroomu

27.03.2023

> Hledáme reprezentativního a spolehlivého uchazeče, který má kladný vztah a nejlépe aktivní zájem o kávu a mechové obrazy (nebo alespoň o jeden z těchto oborů - kávu vás samozřejmě nutit pít nebudeme :) ). Jak to u nás vypadá se můžete podívat na webu kavárny https://woodilo-cafe.cz.

> Pokud si "plácneme", budete každou směnu připravovat kávu na naprosté špičce mezi profesionálními kávovary a pohybovat se v malém, útulném a přírodně laděném interiéru jen o 7 stolech pro hosty. Ve frekventované hodiny to někdy i přes malý počet stolů bývá náročné, ale po většinu času je u nás spíše klid.

Naší hlavní náplní je prodej mechových obrazů/stěn a dalších přírodních doplňků do domácnosti. Kavárna původně sloužila jen pro odpočinek našich zákazníků při rozhodovacím procesu, nyní se jí věnujeme plnohodnotně, stále však není naším hlavním cílem mít "narváno", ale spíše zajistit maximální servis zákazníkům. Kávu, kterou podáváme v kavárně, pražíme v naší pražírně.

> Atmosféra mezi kolegy je velmi neformální, přátelská, férová a nápomocná. Zároveň se snažíme o co nejprofesionálnější přístup k našim zákazníkům.

I na pozici brigádníka hledáme někoho, kdo chce být profesionál v tom, co dělá. Prozákaznický servis je ve WOODILO na prvním místě. Co se týče přípravy nápojů, latté art a jiných dovedností za barem nebo v prodeji - vše vás naučíme (bude-li potřeba). Nejdůležitější je chuť se neustále zlepšovat a vždy pozitivní přístup.

> Směny se domlouvají obvykle operativně (týden dopředu) s kolegy. Minimálně chceme uchazeči garantovat (a od něj naoplátku také požadujeme) alespoň 3 odpolední směny v týdnu v časech:

  • pondělí-pátek 13:00-20:00 (možno začínat i v 15:00, nutné obsadit středeční směnu)
  • soboty 12:00-20:00 (sobota aktuálně není nezbytně nutná, ale bude velkou výhodou, pokud ji budete moci zastat alespoň 1-2x v měsíci)

> Brigáda je na Dohodu o provedení práce. Po zapracování možný zkrácený úvazek.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁM ZAŠLETE, PROSÍM, SVŮJ ŽIVOTOPIS NA INFO@WOODILO.CZ S PŘEDMĚTEM "BARISTA"