Mechová kavárna v historickém centru Pardubic

26.03.2023

WOODILO Café je malá a útulná kavárna nacházející se v centru města Pardubic. Co ji však odlišuje od běžných kaváren je (mimo to, že se jedná také o pražírnu vlastní kávy) především interiér. Kavárna je zasazena přímo do showroomu mechových obrazů a dekorací, které se ve WOODILO přímo vyrábí. 

Kavárna WOODILO Café byla otevřena v roce 2022. Původně měla sloužit jen jako obrazárna a prodejna s možností relaxace u kávy, nyní se jedná o plnohodnotnou kavárnu, kterou naleznete uprostřed historické Machoňovy pasáže.

Kromě jedinečného interiéru nabízí WOODILO Café také širokou nabídku kávových specialit, čajů a dalších nápojů. Kávu si zde můžete vychutnat nejen v podobě klasického espressa, ale také v podobě cappuccina, latte, flat white a dalších espresso nápojů. Kromě toho nabízí kavárna také různé druhy limonád a velký důraz klade na víno. To pochází z českého vinařství Thaya, se kterým pořádá také vinné degustace.

Kromě nápojů nabízí WOODILO kavárna i širokou nabídku sladkých a slaných pochoutek. K dispozici jsou zde například dorty, muffiny, ale také různé druhy sendvičů.

WOODILO Café se stalo velmi populárním místem mezi milovníky kávy, ale také mezi těmi, kteří hledají nové zážitky. V interiéru kavárny se totiž člověk cítí jako v lese a může se tak na chvíli odreagovat od ruchu města.

WOODILO Café je bezesporu unikátní kavárnou, která zaujme svým neobvyklým a příjemným interiérem, ale také širokou nabídkou nápojů a jídel. Pokud hledáte nové místo, kde si v klidu vychutnat kávu a odpočinout si od ruchu města, rozhodně nás neváhejte navštívit. 

Využít můžete také soukromé akce, které budou ušité na míru vašim představám